Gmina Dolice

Oficjalny serwis internetowy

Konsultacje społeczne

» Zadaj pytanie Wójtowi «

Gmina partnerska Vogelsang-Warsin

Vogelsang-Warsin

Galerie zdjęć

galerie zdjęć

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Dolice
73-115 Dolice
ul. Ogrodowa 16
tel. 91 564 01 29
tel. 91 564 01 83
fax. 91 564 02 37

e-mail: sekretariat@dolice.pl

Położenie
 
 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
Dziś jest wtorek 14 lipca 2020, imieniny obchodzą: Marceliny i Bonawentury

Informacje dotyczące Lokalnych Grup Działania

dodano: 2015-06-16 13:30:15

    W związku z nadchodzącym okresem programowania PROW 2014-2020 Stowarzyszenie LGD Ziemia Pyrzycka nie przygotowuje Lokalnej Strategii Rozwoju i nie będzie przystępować do konkursu ws. wyboru lokalnej grupy działania do realizacji lokalnej strategii rozwoju w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Nie będziemy ogłaszać naborów wniosków o przyznanie pomocy. Jako Stowarzyszenie istniejemy jednak nadal i w związku z zaistniałą sytuacją nie następuje automatyczna utrata członkostwa przez poszczególnych członków Stowarzyszenia i na mocy Statutu oraz podjętych uchwał są oni zobowiązani do zapłaty składki członkowskiej (wysokości składek i nr konta LGD na stronie www.lgdpyrzyce.pl w zakładce „składki”) . Możliwe jest również złożenie rezygnacji z członkostwa (zakładka „dokumenty” / „dokumenty członkowskie”).

    Gminy członkowskie LGD Ziemia Pyrzycka – Dolice, Pyrzyce, Warnice – przystępują do Stowarzyszenia ,,WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim, które stara się o wsparcie przygotowawcze na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju w ramach PROW 2014-2020. Analogicznie do sytuacji opisanej wyżej – nie następuje automatyczne nabycie członkostwa w Stowarzyszeniu WIR przez dotychczasowych członków LGD Ziemia Pyrzycka ani przez mieszkańców naszego obszaru.

    W związku z tym, jeśli są Państwo zainteresowani członkostwem w LGD WIR, należy prawidłowo wypełnić i przedłożyć Deklarację członkowską (wersja Word: Deklaracja WIR.doc). Wypełnioną deklarację należy dostarczyć do biura Stowarzyszenia LGD WIR z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim przy ul. Rynek Staromiejski 5. Wszelkich informacji na ten temat udzielą Państwu pracownicy biura WIR - tel. 91 578 43 78.

    Zachęcamy mieszkańców gmin Dolice, Pyrzyce i Warnice - zarówno osoby fizyczne, przedsiębiorców, rolników, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty do przystąpienia do Stowarzyszenia ,,WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju. Stwarza to Państwu możliwość pozyskania dofinansowania w ramach działań zaplanowanych w Lokalnej Strategii Rozwoju i przyznanych przez instytucję zarządzającą według zasad określonych w Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich.

                                                                                                    Ewa Hancz

                                                                                                    p.o. dyr. biura LGD Ziemia Pyrzycka

                     

 

elektroniczny samorząd