Gmina Dolice

Oficjalny serwis internetowy

Konsultacje społeczne

» Zadaj pytanie Wójtowi «

Galerie zdjęć

galerie zdjęć

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Dolice
73-115 Dolice
ul. Ogrodowa 16
tel. 91 564 01 29
tel. 91 564 01 83
fax. 91 564 02 37

e-mail: sekretariat@dolice.pl

Położenie
 
 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
Dziś jest środa 17 stycznia 2018, imieniny obchodzą: Antoniego i Rościsława

Plebiscyt na Sportowca Powiatu Stargardzkiego 2016

dodano: 2017-03-06 09:19:27

    Rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie "Sportowiec Powiatu Stargardzkiego 2016", który organizują Powiat Stargardzki i Głos Szczeciński. Partnerami plebiscytu są samorządy gminne z terenu powiatu stargardzkiego. Wszystko o plebiscycie i głosowaniu w serwisie internetowym na www.gs24.pl/sportowiec

    Sportowca roku 2016 w powiecie stargardzkim wybierze kapituła spośród zwycięzców w poszczególnych gminach i w mieście Stargard. O tym, kto zwycięży w gminach w dużej mierze zadecydują mieszkańcy w głosowaniu. Na liście nominowanych sportowców jest 41 osób.

    Poniżej lista nominowanych sportowców w Gminie Dolice. W nawiasach są numery przypisane każdemu zawodnikowi, które są niezbędne w głosowaniu sms. Głosować można też na trzy inne sposoby. Najwięcej punktów przekazywanych jest poprzez głosowanie sms i na kuponach z Głosu. Prefiksy w głosowaniu sms są inne dla każdej z dziewięciu gmin.

Lista nominowanych sportowców:

Gmina Dolice: Maksymilian Blinkiewicz (1), Kamil Jarząbek (2), Paweł Matkowski (3), Adam Milkowski (4), Rafał Zabawa (5).

    W kategorii wydarzenie sportowe roku w gminach powiatu stargardzkiego na liście nominowanych jest dziewięć imprez sportowych, po jednej z każdej gminy. Poniżej przedstawiamy listę nominowanych. W nawiasach są numery, które są ważne w głosowaniu sms.

Wydarzenia:

I Bieg Niepodległości w Niedźwiedziu w gminie Kobylanka (1),

III Bieg Kusego w Suchaniu (2),

IV Mistrzostwa Polski Gold Team w brazylijskim jiu-jitsu w Starej Dąbrowie (3),

Jesteśmy Fit - dzień sportu w gminie Marianowo (4),

Meta pierwszego etapu międzynarodowego wyścigu kolarskiego Bałtyk-Karkonosze Tour w Chociwlu (5),

Międzynarodowy Festiwal Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dolice (6),

Sportowa frajda w Ińsku (7),

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Lata w Witkowie Pierwszym w gminie Stargard (8),

Turniej Sześciu Miast w Piłce Ręcznej Dziewcząt w Dobrzanach (9).

 

Jak głosować w plebiscycie?

Mieszkańcy mogą głosować na cztery sposoby:

1. poprzez kupony, które należy dostarczyć do redakcji Głosu w Stargardzie, przy ulicy Wojska Polskiego 42 do piątku, 17 marca do godziny 12. Głos na kuponie ma wartość 5 pkt. w głosowaniu mieszkańców.

2. poprzez sms wysyłając go na numer 72355 w treści wpisując:

- dla kategorii Sportowiec Roku w Gminie: Dolice GSDL.

- dla kategorii Wydarzenie Roku: GSWR.

Po kropce należy wpisać numer kandydata z listy nominowanych. Koszt jednego sms to 2,46 zł z vat. Jeden sms to 5 pkt. w głosowaniu mieszkańców.

3. za pośrednictwem strony internetowej: www.gs24.pl. Dotyczy to osób, które posiadają indywidualne konto na tej stronie. Po zalogowaniu będzie można oddać głos. Jedno kliknięcie to 1 pkt. w głosowaniu mieszkańców. Dzienny limit oddanych głosów wynosi 5 z jednego urządzenia.

4. za pośrednictwem aplikacji internetowej Facebook, po powiązaniu swojego konta z kontem w serwisie www.gs24.pl. Jedno kliknięcie to 2 pkt. w głosowaniu mieszkańców. Dzienny limit wynosi 1 głos za pośrednictwem jednego konta.

Głosowanie za pośrednictwem sms, poprzez stronę internetową www.gs24.pl i za pomocą aplikacji internetowej Facebook potrwa do niedzieli, 19 marca 2017 roku do północy.

    Kto zostanie Sportowcem Gminy?

    Na podstawie głosowania mieszkańców ustalona zostanie kolejność nominowanych sportowców i wydarzeń oraz przyznane punkty plebiscytowe. Następnie swoje punkty przyzna kapituła plebiscytu. Po dodaniu punktów plebiscytowych z głosowania mieszkańców i kapituły poznamy ostateczne rozstrzygnięcia. Zarówno mieszkańcy jak i kapituła mają do przyznania taką samą liczbę plebiscytowych punktów, a w przypadku, gdy dwóch lub więcej sportowców czy wydarzeń będzie miało na koniec tę samą liczbę punktów, o miejscu w plebiscycie decydować będzie wynik głosowania mieszkańców.

    Sportowców gmin nagrodzą burmistrzowie i wójtowie na gali podsumowującej plebiscyt.

    Kto zostanie Sportowcem Powiatu Stargardzkiego?

    Na koniec, spośród zwycięzców w gminach i zwycięzcy rozstrzygniętego już plebiscytu w mieście Stargard, kapituła wybierze Sportowca Powiatu Stargardzkiego 2016. Główną nagrodę przekaże starosta stargardzki.

    Na stronie internetowej www.gs24.pl/sportowiec jest serwis poświęcony plebiscytowi.

    Regulamin plebiscytu: Regulamin.pdf

 

elektroniczny samorząd

Budowa gazociągu
Szczecin-Lwówek