Urząd Gminy Dolice

Gminne Obchody Święta Niepodległości

    Kolejna klimatyczna uroczystość odbyła się 10 listopada w Gminnym Centrum Kultury w Dolicach. Były występy artystyczne lokalnych zespołów "Złota Jesień" oraz "Kalina", a także Pauliny Stawiarskiej. Był także test wiedzy patriotycznej oraz wspólne śpiewanie przy akompaniamencie panów Jerzego Januszewskiego i Waldemara Klemenskiego.  

Galeria zdjęć

314465583_549534607177700_1078732069825041844_n 313324595_549534313844396_6403951411772045955_n 313427950_549539227177238_4057380403857265802_n 314415176_549534823844345_4019482972655940362_n 313436499_549534687177692_6031430317549675345_n 314501454_549534840511010_5802564830081973810_n 314770278_549541630510331_3476023564830303887_n 314476246_549534737177687_209635692425565245_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności