Urząd Gminy Dolice

Dzień Pracownika Socjalnego

"Życzę, aby każdy dzień przynosił zadowolenie i satysfakcję z wykonywanej pracy"- mówił wójt gminy Dolice Grzegorz Brochocki składając życzenia wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dolicach. Drogie Koleżanki przyjmijcie życzenia zdrowia, siły, wytrwałości, poczucia bezpieczeństwa, wszelkiej pomyślności zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, a także radości z codziennej pracy, oraz przekonania, iż Wasze wysiłki ułatwiają życie wielu mieszkańcom naszej gminy. 

Grzegorz Brochocki      Ryszard Mikołajczyk

Wójt Gminy Dolice       Przewodniczący Rady Gminy 

DSC04763 DSC04772 DSC04786 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności