Urząd Gminy Dolice

Gminne obchody Dnia Niepodległości

Tegoroczne obchody  Święta Niepodległości rozpoczęliśmy biegiem/marszem w bardzo przyjemnej atmosferze. Na mecie  Dyrektor GCK Izabela Betler  dekorowała z przyjemnością całe rodziny. Następnie o godzinie 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn  przy akompaniamencie zespołu Kalina. Na dolickiej scenie piękny koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołów "Kalina", "Złota Jesień", oraz podopiecznych Pawła Zająca - uczestników warsztatów gitarowych Gminnego Centrum Kultury trwał do godzin popołudniowych. Oczywiście w tym ważnym dla nas Polaków dniu nie mogło zabraknąć rozgrywek sportowych. Akademia Piłkarska Gminy Dolice zorganizowała turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Dolice (kategoria Żaki) oraz o Puchar Prezesa Unii Dolice ( kategoria Orlik).
Zapraszamy na stronę Akademii Piłkarskiej Gminy Dolice gdzie będzie obszerniejsza fotorelacja z turnieju.
#akademiapilkarskagminydoliceDSC04366  DSC04376 DSC04382 DSC04407 DSC04419 DSC04434 DSC04462 DSC04480 DSC04482 DSC04496 DSC04516 DSC04522 DSC04527 DSC04534 DSC04604 DSC04650 DSC04665 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności