Urząd Gminy Dolice

Kolejne awanse nauczycieli z naszych placówek.

Z radością informujemy, że kolejni nauczyciele   z naszych placówek uzyskali awanse zawodowe. To efekt ich zaangażowania, systematycznej pracy oraz nieustannego podnoszenia kwalifikacji.

Tytuł nauczyciela mianowanego uzyskali:

Pani Anna Dąbrowska

Pani Magdalena Szarawaga

Marta Domańczyk,

Magdalena Sokołowska

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim awansowanym nauczycielom i życzymy dalszych sukcesów w pracy dydaktyczno-wychowawczej! Dziękujemy za codzienne zaangażowanie, pasję i wkład w rozwój naszych uczniów.

535412774_1217421323763407_6595771666320429585_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności