Urząd Gminy Dolice

"Noc Świateł" za nami

    Kto nie był, niech żałuje... Z całą pewnością zdjęcia, czy też filmiki w pełni nie odzwierciedlą emocji, które towarzyszyły wszystkim tym, którzy przybyli na plac przy GCK w sobotni wieczór i zostali do końca.

    A działo się naprawdę dużo. Począwszy od występu grupy tanecznej GCK, poprzez wykonawców ze Studia Piosenki GCK, wspaniały pokaz muzyczno-świetlny fontanny, a skończywszy na pokazie laserowym i dyskotece pod chmurką. Wystąpił też zespół smyczkowy "Modesto".

    Podczas wydarzenia odbyło się także wręczenie pamiątkowego grawertonu dla pana Janusza Gajowniczka - za szerzenie wiedzy na temat kultury, historii i przyrody Gminy Dolice.

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności