Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 19 maja 2024
Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
pochmurno
16°C

Walczyli dla nas, zawalczmy dla nich

    Szanowni Mieszkańcy Gminy Dolice.

    Postanowiliśmy włączyć się do akcji pomocy naszym Kombatantom poprzez zbiórkę dla Nich na terenie naszej gminy żywności, chemii i innych produktów długoterminowych prowadzonej od wielu lat przez Stowarzyszenie „Paczka dla Bohatera”, którym kieruje mł. chor. Tomasz Sawicki.       

    Jest również możliwość wsparcia finansowego Stowarzyszenia poprzez dokonanie darowizny, wpłaty środków na konto Nr  61 1140 2004 0000 3902 7866 0327.  Pieniądze uzbierane tą drogą przeznaczane są na organizowanie tzw. „wakacji dla bohatera”, gdzie Kombatanci wspólnie wyjeżdżają na darmowy wypoczynek nad morze i nie tylko. Dwukrotnie na takich wakacjach przebywał mieszkaniec naszej gminy, śp. Czesław Szymczak  z Krępcewa - członek Korpusu Weteranów walk o Niepodległość RP.  

    Informujemy, że wpłaty pieniężne z zaznaczeniem „darowizna” można odliczyć od podatku w zeznaniu rocznym PIT-37, 36 lub inne, ponieważ status w/w Stowarzyszenia daje taką możliwość. 

    Produkty żywnościowe i inne już są zbierane w GCK Dolice oraz wszystkich Świetlicach Wiejskich. Całą zbiórkę Państwa datków i hojności nadzoruje Pani Jolanta Krekora-Babiec – Prezes Gminnego Koła Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych.

    Już dzisiaj bardzo dziękujemy Wszystkich Mieszkańcom Gminy Dolice za okazane wsparcie i serca.

Wójt Gminy Dolice                        Dyrektor  GCK w Dolicach               Prezes ZG KK i BWP w Dolicach

Grzegorz Brochocki                                 Izabela Betler                                  Jolanta Krekora-Babiec

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.