Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Dzisiejszy dzień w naszej gminie upływa pod znakiem zakończenia roku szkolnego 2025/26. We znaki dał się wszystkim upał. Od samego rana temperatura rosła z minuty na minutę. W Dolicach, z racji na wczesną porę dnia, udało się przeprowadzić uroczystość na świeżym powietrzu. W Rzeplinie apel odbył się w hali sportowej, a ze względu na pogodę, świadectwa i wyróżnienia rozdano w salach lekcyjnych. Uczniom, kadrze wychowawczej i rodzicom pogratulował m.in. wójt Gminy Dolice Paweł Nowakowski, życząc udanych i bezpiecznych wakacji. Oby po letniej przerwie wszyscy wrócili do swoich obowiązków ze zdwojoną energią. Do zobaczenia we wrześniu!