Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Zerówka stanowi ważny etap edukacji najmłodszych, który przygotowuje dzieci do przejścia z beztroskich realiów przedszkola do poważnych obowiązków w szkole podstawowej.
W Gminne Centrum Kultury w Dolicach nasi zerówkowicze pięknie śpiewali i recytowali, uroczyście kończąc rok szkolny. Najlepsze życzenia przyszłym pierwszoklasistom oraz podziękowania kadrze wychowawczej i rodzicom złożyła dyrektor Szkoły Podstawowej w Dolicach Aleksandra Brochocka. Głos zabrał również sekretarz gminy Roman Kinasz, który w uroczystości wziął udział w imieniu wójta Pawła Nowakowskiego.
Dzieciom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku, a po wakacjach wszystkiego najlepszego w szkolnych ławach!