Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!

OGŁOSZENIE / OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Dolice z dnia 03.09.2026 r. o konsultacjach społecznych miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w części następujących obrębów: Bralęcin, Rzeplino i Trzebień w gminie Dolice

OGŁOSZENIE / OBWIESZCZENIE

Wójta Gminy Dolice z dnia 03.09.2026 r.

o konsultacjach społecznych miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w części następujących obrębów: Bralęcin, Rzeplino i Trzebień w gminie Dolice

Na podstawie art. 8i, art. 17 pkt 11 ustawy z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2026 r. poz. 538 z późn. zm.), art. 6e ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 20 maja 2016 r. o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 317), art. 39 i art. 54 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnieniu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2026 r. poz. 670 z późn. zm.) oraz uchwały Nr LXIII/622/24 Rady Gminy Dolice z dnia 26.04.2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w części następujących obrębów: Bralęcin, Rzeplino i Trzebień w gminie Dolice zawiadamia o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w części następujących obrębów: Bralęcin, Rzeplino i Trzebień w gminie Dolice wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Konsultacje społeczne prowadzone będą w dniach od 18.09.2026 r. do 24.11.2026 r., w następujących formach:

1)       zbieranie uwag do projektu planu i prognozy oddziaływania na środowisko w terminie od 18 września 2026 r. do 24 listopada 2026 r.:

a)       uwagi można składać na piśmie utrwalonym w postaci papierowej lub elektronicznej na adres: Urząd Gminy w Dolicach, ul. Ogrodowa 16, 73-115 Dolice lub drogą elektroniczną za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej na adres: planowanie@dolice.pl lub skrzynki eDoręczeń: AE:PL-76556-76895-GACBF-13

b)      uwagi należy składać za pomocą formularza, który jest dostępny w Urzędzie Gminy w Dolicach oraz zamieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: https://bip.dolice.pl/artykul/mpzp-konsultacje

c)       składający wniosek podaje swoje imię i nazwisko albo nazwę oraz adres zamieszkania albo siedziby oraz adres poczty elektronicznej, o ile taki posiada, a także wskazuje czy jest właścicielem lub użytkownikiem wieczystym nieruchomości objętej wnioskiem oraz może podać dodatkowe dane do kontaktu takie jak adres do korespondencji lub numer telefonu z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy;

2)       dwa spotkania otwarte, poprzedzone prezentacją projektu planu miejscowego, które odbędą się:

a)       dnia 06.10.2026 r. o godzinie 15:30 w formie spotkania bezpośredniego w Gminnym Centrum Kultury w Dolicach,

b)      dnia 08.10.2026 r. o godzinie 15:30 w formie prowadzonej za pomocą środków porozumiewania się na odległość, umożliwiających zabieranie głosu, zadawanie pytań i składanie uwag. Informację o łączu do dyskusji on-line będzie można uzyskać najpóźniej w dniu spotakania pod adresem: https://bip.dolice.pl w zakładce: Informacje urzędowe -> Planowanie przestrzenne -> PROJEKTY PLANÓW MIEJSCOWYCH -> Plan miejscowy Bralęcin, Rzeplino, Trzebień

3)       dyżur projektanta, który będzie miał miejsce w Gminnym Centrum Kultury w Dolicach, ul. Ogrodowa 16, 73-115 Dolice, w dniu: 07.10.2026 r. w godzinach od 15:30 do 16:30.

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, prognoza oddziaływania na środowisko oraz wykaz wniosków do planu dostępne będą na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Dolicach pod adresem: https://bip.dolice.pl/artykul/mpzp-konsultacje oraz w siedzibie Urzędu Gminy w Dolicach, ul. Ogrodowa 16, 73-115 Dolice, pokój nr 8 w godzinach pracy urzędu w dniach pn, 8:00 — 16:00; wt. - pt. 7:30 – 15:30.

 

powrót do kategorii
Następny

Pozostałe
aktualności

Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.